Provozovna:
Hájek 24
666 01, Tišnov

Mobil: 603 421 160
info@pila-kupka.cz

O nás

Pila Tišnov, Železné, Hájek, Jamné

Naše firma byla založena v roce 1990. Nejdříve se zabývala výrobou zednických podlážek, dřevěných, překližkových obalů a přepravních palet. Později po částečném dokončení nového areálu, rozšířila svoji působnost o pilařskou výrobu.

V současné době se převážně orientujeme na tuto výrobu (stavební a konstrukční řezivo, obkladové a podlahové palubky, truhlářské řezivo, impregnace, zajišťujeme kompletní dodávky střech). Výroba dřevěných obalů a palet je dnes spíše doplňkovou činností.

Spolehlivostí a kvalitou své práce si snažíme udržet na trhu dobré postavení a to především tím, že využíváme kvalitní surovinu ke zpracování, moderní technologie a plníme svoje zakázky řádně a včas.
 

Nabízíme:

Naši provozovnu najde v obci Hájek (5km od Tišnova směr Černá Hora).

Galerie:

Pila Kupka - zpracování dřeva Pila Kupka - areál Řezivo Pila Kupka Pila Kupka - areál Řezivo Pila Kupka

Řezivo Vám dovezeme do obcí v okolí Tišnova: Jamné, Hajánky, Hájek, Lomnička, Šerkovice, Železné, Lomnice, Štěpánovice, Borač, Předklášteří, Dolní Loučky, Deblín, Hradčany, Čebín, Březina, Vohančice, Heroltice, Drásov, Malhostovice, Všechovice, Skalička, Lipůvka, Kuřim, Lažany, Blansko, Kuřim, Tišnov, Moravské Knínice, Chudčice, Lelekovice, Rájec Jestřebí, Bukovice, Brťov Jeneč, Býkovice, Žernovník, Lysice, Drnovice, Černvír, Nedvědice...i jinam v okrese Brno-venkov a Blansko.

 
© Pila Kupka 2010 - 2018
Vytvořila reklamní agentura Reakce s.r.o. | valid XHTML 1.0 Strict